Series
Ratings
28
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Street Man FighterRated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 2.0
18 AgainRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 0.5
Mr. QueenRated ★ 1.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Chibi Devi! Season 1Rated ★ 4.0