Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5