Movies
Ratings
314- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
 
AlienoidRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0