Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 3.0
Children of NobodyRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5