Series
Ratings
10
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0