Titles you rated
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Hellsing Ultimate XRated ★ 5.0