Series
Ratings
90
히나마츠리Rated ★ 4.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.5
Rurouni KenshinRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5- 아마가미 SS 플러스Rated ★ 3.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 2.5
Lucky StarRated ★ 3.0