Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0