Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
RashomonRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0