Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 5.0
Game NightRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 2.0
DelicacyRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
ItRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
KidnapRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5