Titles you rated
iZombieRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The MickRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.0
The MagiciansRated ★ 3.0
LegionRated ★ 4.0