Series
Ratings
18
Chainsaw ManRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0