Movies
Ratings
758
SkylineRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 2.5
Killer EliteRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5
The GreyRated ★ 2.5
Act of ValorRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5