Titles you rated
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5