Titles you rated
Kamisama KissRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 1.5