Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Cold FishRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0