Movies
Ratings
142
VertigoRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 1.0
Monster HouseRated ★ 1.0
Children...Rated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 4.0