Series
Ratings
83
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 2.5
 - Sugar Sugar RuneRated ★ 1.5
 
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 2.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5