Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0