Movies
Ratings
279
F1: The MovieRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5