Movies
Ratings
108- Les MisérablesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0