Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5