Movies
Ratings
26
HerRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0