Movies
Ratings
178
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5