Series
Ratings
135
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 2.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Slave of the Magic Capital's Elite TroopsRated ★ 3.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 1.5
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 2.0
Giji HaremRated ★ 4.0
Girlfriend, GirlfriendRated ★ 1.5
A Couple of CuckoosRated ★ 2.5
Guild of DepravityRated ★ 2.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
LarvaRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 0.5