Movies
Ratings
103
We Were SoldiersRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0