Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0