Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The RockRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0