Series
Ratings
36
A Love So BeautifulRated ★ 1.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
ItaKissRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Secrets in the LatticeRated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Love O2ORated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5