Titles you rated
 People and MeatRated ★ 5.0 People and MeatRated ★ 5.0
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
 The Seed of the Sacred FigRated ★ 5.0 The Seed of the Sacred FigRated ★ 5.0
 Bring Her BackRated ★ 3.0 Bring Her BackRated ★ 3.0
 Talk to MeRated ★ 3.5 Talk to MeRated ★ 3.5
 Mirrors No. 3Rated ★ 3.5 Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
 AfireRated ★ 4.0 AfireRated ★ 4.0
 UndineRated ★ 4.0 UndineRated ★ 4.0
 PhoenixRated ★ 5.0 PhoenixRated ★ 5.0
 TransitRated ★ 3.5 TransitRated ★ 3.5
 It Was Just an AccidentRated ★ 5.0 It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
- SpliceRated ★ 0.5
 The Wedding BanquetRated ★ 4.0 The Wedding BanquetRated ★ 4.0
 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 Being John MalkovichRated ★ 2.0 Being John MalkovichRated ★ 2.0
 TogetherRated ★ 4.0 TogetherRated ★ 4.0
 Hard TruthsRated ★ 3.5 Hard TruthsRated ★ 3.5
 The FallRated ★ 4.5 The FallRated ★ 4.5
 MelancholiaRated ★ 3.5 MelancholiaRated ★ 3.5