Series
Ratings
30
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5