Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
BambiRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
SuperchondriacRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0