Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0