Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0