Movies
Ratings
30
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0