Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0