Movies
Ratings
21
The Terror LiveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0