Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0