Movies
Ratings
108 How to Train Your DragonRated ★ 5.0 How to Train Your DragonRated ★ 5.0
 Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5 Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
 Next SoheeRated ★ 4.0 Next SoheeRated ★ 4.0
 Last MileRated ★ 2.5 Last MileRated ★ 2.5
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
 Se7enRated ★ 3.5 Se7enRated ★ 3.5
 The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5 The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
 ConclaveRated ★ 4.5 ConclaveRated ★ 4.5
 Concerning My DaughterRated ★ 4.0 Concerning My DaughterRated ★ 4.0
 Lucky, ApartmentRated ★ 4.0 Lucky, ApartmentRated ★ 4.0
 The FallRated ★ 5.0 The FallRated ★ 5.0
 The Pale Blue EyeRated ★ 3.5 The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
 ShopliftersRated ★ 4.0 ShopliftersRated ★ 4.0
 HarbinRated ★ 4.0 HarbinRated ★ 4.0
 WickedRated ★ 5.0 WickedRated ★ 5.0
 The Invisible GuestRated ★ 3.0 The Invisible GuestRated ★ 3.0
 Love in the Big CityRated ★ 4.0 Love in the Big CityRated ★ 4.0
 Love Lies BleedingRated ★ 3.5 Love Lies BleedingRated ★ 3.5
 Fragrance of the First FlowerRated ★ 3.5 Fragrance of the First FlowerRated ★ 3.5
 The GodfatherRated ★ 3.5 The GodfatherRated ★ 3.5