Titles you rated
TaskRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The PittRated ★ 5.0
The StudioRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
When They See UsRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 3.5