Movies
Ratings
401
Under the Hawthorn TreeRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
My Week with MarilynRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
FocusRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Grace of MonacoRated ★ 2.5
The BeguiledRated ★ 3.0