Titles you rated
Older SisterRated ★ 4.5
When Destiny Brings the DemonRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0