Titles you rated
Sid & NancyRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0