Movies
Ratings
373
The Exit 8Rated ★ 3.0
TerrifierRated ★ 2.5
Color Out of SpaceRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The RitualRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5