Series
Ratings
28
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- M&MRated ★ 1.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0