Titles you rated
Last HolidayRated ★ 4.5
Mary ShelleyRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0