Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0