Series
Ratings
60
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
StartupRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 1.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5