Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 3.0
AmbulanceRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5