Movies
Ratings
625
LegendRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 0.5
MamaRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
FrantzRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5